НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Здобувай квитки в лотереї Gold Cup та одержи до 10 000 грн бонусу

Куди поділися старі добрі лотереї? Перекочували в онлайн! А це значить, що більше не потрібно окупувати кіоски, адже роздобути головний інструмент для участі можна на сайтах лото-маркетів. Але локальні розіграші - це одне, а от Gold Cup національна лотерея — зовсім інший рівень. Навіщо обмежуватися виплатами до 200 гривень, коли можна вигравати більш 50 000, і Золотий Кубок дає вам такий шанс!

Хто може брати участь і як купувати квитки?

Брати участь у розіграші призів можуть усі фізичні особи, що досяглся 18 років, що й самостійно й добровільно зробили внесок на сторінці національної лотереї. Тобто, купити квитки може будь-який повнолітній користувач — при реєстрації й підтвердженні активації акаунта проводиться верифікація персональних даних гравця. При внесенні оплати ви погоджуєтеся з умовами Golden Cup.

Щоб стати одним із претендентів на приз, необхідно зареєструватися в системі. Є 2 варіанта створення акаунта: стандартний, із вказівкою електронної пошти й пароля з подальшим підтвердженням через посилання в листі, і через соціальні мережі. Другий спосіб дозволить вам авторизуватися всього в 1-2 натискання, після чого можна буде купувати віртуальні листки з номерами. Для швидкого входу можна використовувати наступні ресурси: Facebook, Vkontakte, Google+, Mail.ru і Odnoklassniki.

Робіть депозити банківськими картами та через кабінет Приват24

Проводити оплату на сайті Золотого Кубка ви можете за допомогою будь-якої платіжної карти Visa або Master Card. Внести кошти можна й через популярний сервіс інтернет-банкінга Приват24. Вибирайте найбільш зручний для себе спосіб і здобувайте лотерейні картки.

Інформація, зазначена на квитках

Електронні талони для участі в розіграшах грошових призів виглядають приблизно так само, як і друковані варіації, які раніше продавалися в спеціальних кіосках. На них позначені наступні пункти:

  • Назва заходу із призовим фондом
  • Вартість талона
  • Серія й унікальний номер
  • Відомості, що дозволяють системі визначати виграшні картки (ця інформація доступно тільки користувачеві)

Розподіл квитків здійснюється випадковим образом, завдяки генератору випадкових чисел, тому будь-яка можливість того, що оператор або хто-небудь інший, заздалегідь довідаються, які з талонів виграшні, виключена.

Виграйте до 10 000 гривень по бонусній програмі

Везіння може бути мінливим, а от бонуси на Gold Cup постійні. У рамках акції "7 з 7" ви можете одержати заохочення у вигляді 200% від депозитів, якщо відіграли 7 днів підряд. Максимальна сума подарунка від ресурсу в такому випадку становить 10 000 гривень. Крім цього, вам також періодично відправляються промо-коди, які необхідно активувати в розділі бонусів в особистому кабінеті.

Для використання промо-кодів потрібно підтвердити операцію, веріфікував номер свого мобільного телефону. Цей захід захисту дозволяє звести нанівець які-небудь випадки шахрайства. На порталі вдобавок до всього діє система по поверненню засобів, що включає Cashback у розмірі 10% і щомісячну компенсацію до 50% за невдалі депозити.

Відіграйте в слоти, поки чекаєте результатів розіграшу

Чим себе зайняти чекаючи заповітного листа на електронну пошту, про те, що стали переможцем? Наприклад, ігровими автоматами, яких на сайті більш 3 десятків — так ви не тільки час скоротите, але й заволодієте ще більшими сумами грошових трофеїв. У розгубленості від такої кількості можливостей? Реєструйтеся на Золотому Кубку зараз, адже вже завтра ви можете прокинутися власником кругленької суми!