НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Спробуйте удачу в дивному апарату Book of Ra.

Якщо ви любите вивчати культуру й традиції прадавніх цивілізацій, то ігровий автомат Book of Ra не тільки допоможе вам у цьому, а й стане вашим путівником по миру азарту й ейфорії. Приготуйтеся до того, що вам знадобиться розгадувати різні таємниці й загадки, які до цих пор не піддавалися жодному дослідникові й археологові. За ваші праці ви одержите щедру винагороду, яка буде стимулювати вас на наступні відкриття. Приготуйтеся розширити границі свого пізнання, і до того ж розбагатіти.

Опис слота

Бук оф Ра є одним із представників класичних ігрових машин, іменованих у народі «однорукими бандитами». Ви здивуєтеся, наскільки сучасні слоти схожі із традиційними версіями, адже саме з перших моделей були взяті всі ключові деталі, використовувані в сучасному гемблинге.

Основне поле представлене у вигляді значного розміру колон, які явно є опорою палацу якого-небудь фараона. Ви навіть можете побачити, як заходить сонце, і опромінює рожевим світлом вечірнє царство.

  • Інтерфейс емулятора досить простий і компактний, а також повноцінно адаптований під інтуїтивне сприйняття. Навіть якщо, колись вам не доводило зустрічатися з такого типу додатками, ви без праці зможете розібратися з усіма настроюваннями й опціями. Саме для регулювання всіх процесів призначена панель керування, яка розміщена в нижній площині екрана. Вона вміщає в себе функціональні клавіші, що дозволяють відбудувати процеси під себе.
  • Емулятор Книжки містить п'ять стандартних котушок і дев'ять оплачуваних смуг, кількість яких можна виставляти на свій розсуд. Усі лінійки позначені на бічних панелях екрана, і відповідно пронумеровані. Перш, ніж приступати до бою, необхідно визначитися зі ставкою. У цьому вам допоможе кнопка Bet. На кожну смужку можна внести від 2 центів до 5 доларів. Таким чином, максимально на спин ви можете внести 45 доларів. Тільки вам вирішувати, наскільки ризиковим буде ваш бій. Самі азартні геймери найчастіше користуються опцією Bet Max, яка виставляє найбільше внесення в один клич.
  • Головна мета в грі – створювати комбінації з однакових картинок. Після кожного вдалого ланцюжка можна подвоїти свої призи. Для цього досить відгадати колір запропонованої карти, і не помилитися. Збільшувати свої виплати можливо нескінченно, головне – не програти.

На те, скільки засобів ви одержите після складання комбінації, впливає, у першу чергу, розмір вашої первісної ставки. Очевидно, що при більш високих позиціях, імовірність одержання солідного куша зростає в рази. Також не варто забувати й про коефіцієнт, який закріплений за кожним символом. Він також визначає розмір вашого виграшу.

Призова символіка

  • На ігрових котушках симулятора задіяні стандартні карткові номінали, пофарбовані в різні кольори. Вони є самими низькооплачуваними елементами, однак, також впливають на результат. Знаки більш високого рівня представлені у вигляді жука-скарабея, фараона, золотої статуетки й археолога.
  • Книга Ра є одночасно й диким символом, і скаттером. Отже, їй під силу замінити собою інші картинки, щоб скласти виграшні ланцюжки.

Якщо вам повезе зібрати на екрані більш трьох переможних знаків, ви автоматично одержите доступ до безкоштовних обертань. У той час, як котушки починають вертітися, випадковим образом буде обрано один елемент. Він може розширитися на три позиції, тим самим допомагаючи в складанні більшої кількості ланцюжків.

Відіграти в Бук оф Ра – не тільки приємно, а ще й вигідно, переконаєтеся самі!