НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Фортуна лайв — це найбільший асортименти ставок

Поява на українському ринку нового букмекера «Фортуна Live» сприяло виникненню такої обставини, при якому мало місце створення здоровішої конкуренції. Цьому сприяло наявністю в ній високих коефіцієнтів і різноманітного асортиментів лінії ставок. Її діяльність повністю ліцензована. Це підтверджується видачею державою відповідного документа. Тому ніяких претензій з погляду закону до неї немає.

Загальний опис

Оформлення інтерфейсу цілком зрозуміло й доступно кожному відвідувачеві. Реєстрація на ресурсі також не представляє нічого складного. Буде запропонована форма, яку треба просто заповнити. Усі дані повинні бути правдивими, оскільки у випадку розкриття обману можна одержати певні неприємності. Безсумнівною гідністю є те, що є доступний зв'язок з адміністрацією. Для цього можна скористатися телефоном гарячої лінії. Для спілкування між учасниками є онлайн чат, зайшовши в який можна поспілкуватися з іншими користувачами, поділитися новинами й одержати відповідь на багато тематичний питання, що цікавлять користувача. Незабаром очікується поява каналу на Youtube.

Не дуже давно на сайті фортуна лайв проходила акція, у рамках якої новий користувач, зареєструвавшись і внісши депозит на свій рахунок, могли одержати подвоєння внесеної суми. Але вона мала обмежені рамки й становила не більш 700 гривень. Мінімально треба було внести 50 гривень. Зараз подібна акція закінчилася, але скоро очікується ще одна, не менш цікава бонусна програма. Цей сайт є зручним і для користувачів нашої країни, оскільки має русифіковану версію.

Відносно фаворитів подібний букмекер часто пропонує найбільш високі коефіцієнти. Вибір результатів на лінії має дуже різноманітний асортимент, що дозволяє вибрати саму вигідну ставку. Закладка частки прибутки в коефіцієнтах відповідає європейським стандартам.

Депозити можливо поповнювати за допомогою електронних платежів різних систем, таких, наприклад, як Приват. Дозволене використовувати й кредитні карти. Якщо є бажання, для цього можна скористатися віртуальною валютою Біткоін.

Відсутні дорікання до роботи служби підтримки. Вона працює в цілодобовому режимі. Будь-яке тематичне питання можна задати по телефону, або з використанням електронної пошти. Відповідь можна одержати швидко.

Ставки виконуються на сайті найрізноманітнішими способами. Прикладом може служити «Експрес». У ньому прогнозується варіант декількох результатів, які є незалежними друг від друга. Щоб здобути перемогу в цьому випадку не допускається поразки по жодному результату. Якщо помилка буде хоча б в одному випадку, загальний результат оцінюється зі знаком мінус. Виплати по ньому здійснюються, виходячи з арифметичної дії, при якому величина ставки множиться на суму коефіцієнтів по всіх прогнозах, що входять в експресний варіант. Мінімально він містить два результати, а максимальне значення досягає 30. Це повною мірою ставиться й до варіанта Live.

Будь-який сайт намагається всіляко заохотити своїх відвідувачів. Дана букмекерська контора не є виключенням. Для одержання пройти реєстрацію по посиланню Johnnybet.

Якщо порівнювати даного представника з іншими українськими конторами, то в нього сама широка лінія. Вона представляє майже 150 футбольних турнірів. Велика увага приділяється спортивним заходам, пов'язаним з боксом. В асортиментах є теніс, хокей, Формула 1. Можна знайти навіть такі дисципліни, що рідко зустрічаються, як сумо.