НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Згадаєте колишні часи разом з ігровим автоматом Aztec Gold.

Що може бути краще подорожі просторами віртуального миру, особливо коли вашими путівниками будуть мешканці прадавньої цивілізації. Поспішаєте відправитися в незабутню пригоду, яка стане для вас не тільки безцінним досвідом, а й можливістю швидко розбагатіти. Саме зараз ви стоїте на шляху дивних відкриттів. Тільки вам вирішувати, наскільки ризиковим і азартним буде ваша пригода. Головне – наберіться терпіння, і повний уперед до перемог.

Характеристики слота

Історія ігрового автомата Aztec Gold почалася ще в далекі 90-і роки, коли він уважався головним надбаннями стаціонарних гральних залів. У ті часи ніхто навіть представити не міг, що скорення азартних вершин може бути доступно в онлайн форматі. Тепер, коли даний етап пройдений, і існує величезна кількість усіляких моделей емуляторів і слотів, апарат Золото Ацтеків є своєрідною класикою, яка викликає теплі ностальгічні почуття.

Функціонал автомата досить простій: п'ять стандартних котушок і двадцять одна оплачувана смужка. Кожна лінія пронумерована, і позначена з різних сторін від екрана. Таким чином, ви можете з легкістю відслідковувати формування переможних комбінацій. Усі комбінації утворюються за класичною схемою з однакових елементів, розподілених згідно із заданою послідовністю. Вони оплачуються відповідно до виставленої вас ставкою, і, характерним для кожного знака, коефіцієнтом.

Ви можете самостійно регулювати величину ваших внесень, змінюючи число смуг і розмір ставки. Враховуючи, що максимальна кількість лінійок досягає 21, найбільше внесення прирівнюється до 210 кредитів.

За всі регуляторні функції відповідає панель керування. Для вашої зручності на ній розташовані спеціальні клавіші, які дозволять вам за дві секунди змінити параметри гри, і підбудувати їх під себе. Відразу ви можете більш детально ознайомитися з розширеною інформацією про виплати, символи й множниках.

Ваше основне завдання полягає в тому, щоб вигідно становити ланцюжки. Після кожного такого додавання, ви можете подвоїти суму вашого виграшу. Для цього необхідно вибрати одну із чотирьох карт так, щоб вона перевищувала номіналом картку дилера. Якщо вам удасться впоратися із цим завданням, ви подвоїте свої призи, помилитеся – втратите все.

Демо-версія

Однієї з основних особливостей гри є шанс спробувати свої сили абсолютно безкоштовно. Активуйте демонстраційний режим, і насолоджуйтеся сутичкою на віртуальну валюту. Тут ви можете ризикувати на повну котушку, адже ймовірність програшу прирівнюється до нуля.

Призові символи

Ігрові автомати відіграти безкоштовно Ацтек Голд містять у собі тематичні елементи у вигляді качана маїсу, помідора, зображення орлів, лами, пуми, екзотичної жаби.

  • Диким знаком є картинка етнічної маски, яка має здатність джокера до підміни непотрібних елементів.
  • Зображення птаха в польоті має можливості скаттера. Три й більш такі елементів щедро поповнять вашу скарбницю.
  • Знак, здатний запустити бонусну гру, виглядає як піраміда. Якщо вам удасться зібрати на поле мінімум три такі картинки, ви відразу перейдете до призового гейму.

Бонусна гра

Тут вам має бути вибрати 3 гробниці з 51 представленої. Кожна з усипальниць зберігає в собі немислимі багатства. Якщо вам попадеться брильянтова піраміда, ви перейдете на більш високий рівень сутички. Вас очікує нелегка задачка, упоравшись із якої, ви одержите гідну винагороду.

Емулятор Aztec Gold виконає всі ваші самі таємні мрії.