НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Ігрові автомати Книжки: характеристики, особливості, бонуси

Почати захоплююче пришестя в мир Прадавнього Єгипту. Довідатися містичні таємниці пірамід. Пройти нелегкі, але захоплюючі пригоди. Знайти незліченні багатства фараонів і забрати їх собі. Чому б вам цим не зайнятися після закінчення робочого дня. Повірте, це набагато скрасить міську рутину й подарує нові, тільки позитивні, емоції. Заходите на наш портал і вибирайте ігрові автомати Книжки, щоб розчинитися на якийсь час у жарких пустелях.

Огляд слота

Єгипетська тематика — одна з найбільше часто обираних серед сучасних геймерів. Чому? Містика й магія завжди залучали людство. Усе прагнуть довідатися відповіді на запитання, які залишаються незмінними протягом багатьох століть. Цей однорукий бандит надає право стати частиною історії й побувати на місці головних подій.

Book of Ra (у народі називають Книжки) розробила дуже відома в сфері програмного забезпечення компанія Novomatik. Апарат ставиться до групи класичних пятибарабанних механізмів. Як і всі добутки бренда, проект відрізняється особливою оригінальністю й цікавим сюжетом. Гравці відзначають, що захопити він може на кілька годин, адже відірватися від пригод дуже важко.

Книга Ра має дев'ять ліній для виплат. Геймер має право ставити на одну, трохи або всі відразу. Виграшні комбінації випадають досить часто, так що абсолютним переможцем стати просто. Слот має дуже зручну панель інструментів. Унизу екрана розміщено одинадцять кнопок для комфортної гри. Кожна клавіша приведе до потрібної інформації. Розповість про виплати, баланс і кількості зіграних ігор.

Цей однорукий бандит створений винятково для безкоштовного режиму. Це означає, що користувачі можуть крутити барабан, скільки захочеться й без фінансових ризиків. Для цього необов'язково реєструватися, заповнювати анкетні дані або відправляти смс. Після закінчення сеансу, перезавантажите сторінку, щоб почати всі спочатку.

Цей ігровий автомат постійно на слуху серед сучасних гравців. Про нього знають усі, адже він дуже популярний. Його хвалять за незвичайний і динамічний сюжет, за відмінні технічні характеристики й високий відсоток віддачі.

Головні плюси Книжок

Із упевненістю можна сказати, що Book of Ra уважається самим затребуваним серед апаратів єгипетської тематики. Упізнаваїмість до слота прийшла не через потужну рекламну кампанію, як це часто буває. Гравцям просто подобаються всі ті можливості, які перед ними відкриває цей проект. Основними особливостями Книжок уважаються:

  • Прості правила;
  • Зручний інтерфейс;
  • Супергарна графіка;
  • Бонусні раунди;
  • Можливість збільшувати виграш у кілька раз;
  • Дані автоматично зберігаються при неполадках з мережею.

Гра відмінно підходить для чоловічої й жіночої аудиторії. З нею легко розбереться новачок. Для досвідченого геймера тут теж найдуться дивні сюрпризи. Компанія Новоматик подбала про те, щоб незалежно від переваг, ігровий процес захоплював абсолютно всіх користувачів.

Символи апарата

Навіть не обертаючи барабани, уже легко догадатися, які символи очікують на інтерфейсі. Усе блищить, переливається дорогоцінними відтінками й золотими квітами. Як і годиться в житті єгипетських фараонів. Обивателі побачать багато магічних картинок і масу атрибутів влади й багатства.

Творці запрограмували дикий символ — зображення Книги Ра. Коли вдасться зібрати три й більш зображень, зможете не тільки побільшати банкролл, але й спробувати свої сили в бонусной грі. Учасники дії заслуговують і на безкоштовні обертання. Бонусних раундів і несподіваних сюрпризів тут дуже багато. Запускайте барабани й мчите в країну таємниць!