НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Доторкніться до історії із захоплюючим автоматом Піраміди

У цей час дослідники дотепер мріють проникнути в таємниці найдавнішого племені ацтеків. Створили слота Піраміди (Aztec Gold) прийшли на допомогу. Відтепер кожний бажаючий може доторкнутися до історії й заглянути в неї. А допоможе в цьому даний дивний автомат. Кожний гемблер має право примірити на собі образ дослідника, ученого, і за це бути нагородженим більшим подарунком.

Ігрові автомати відіграти безкоштовно Піраміди

Варто відзначити, що кожний бажаючий вибирає варіант розваги на свій смак: один може обрати безкоштовний варіант, іншої – платний. Тут усі цілком і повністю залежить від переваги й мети візиту на сайт. Відзначимо, що гра на гроші доступна сміливцям, які не бояться ризикувати й завжди готові боротися з фортуною. Але для впевненості важливі досвід і навички. Саме тому, якщо ви ще новачок і ігорному бізнесі, не поспішаєте реєструватися й вносити депозит. До речі, тим, хто вибирає грошову версію, слід спочатку зареєструватися, здійснити внесок і вже за тим намагатися збагачуватися. Таким чином, нові користувачі звичайно вибирають демонстраційний режим, щоб вивчити особливості ігрового апарата. Хоча, безумовно, є такі відвідувачі, яких питання грошей не хвилюють, вони просто в демо-версії відіграють на інтерес і проводять захоплююче дозвілля.

Потрібно сказати, що описуваний апарат має ризик-гру, яка або робить гравця багатими або залишає без великого виграшу. Третього не дано в цій опції. Згідно із правилами учасник повинен поборотися із круп'є й здобути перемогу в цьому бої, визначивши карту з більшою мастю. Коли це вдається клієнтові, тоді на кін ставиться весь куш, потім його можна подвоїти. Якщо не виходить побільшати у два рази, ставка анулюється.

Серед слотів зі схожим сюжетом цей користується найбільшим попитом і повагою. Так відбувається невипадково, адже Піраміди мають багато гідностей. У цьому може переконатися будь-який геймер, якщо для свого времяпровождения зробить вибір на його користь. Учасник буде відіграти на п'ятьох барабанах з 21 платіжною лінією. Щоб запустить обертання барабанів, необхідно спочатку настроїти деякі параметри. Для цього внизу є спеціальні клавіші. Вибираючи Line, гемблер вибере число активних ліній. Смуги дуже важливі для складання виграшних комбінацій, тому найвищий коефіцієнт подарує величезна кількість щасливих комбінацій. За допомогою Bet Ви визначите суму ставки.

Щоб подарувати учасникам прекрасний настрій, розроблювачі подбали про гарний музичний супровід. Воно йде якимось тлом, але при цьому занурює в той час. Усі спини супроводжуються музикою відповідного життя ацтеків.

Усі символи також відповідають темі й допомагають познайомитися з культурою й звичаями цього племені. На котушках розміщені картинки тигра, жаби, орла, а також застрашливого дракона й інші. Золота фігурка символізує божество забезпечує максимальну продуктивність забави, тому що виконує функції дикого символу.

Вайлд має повне право заміняти відсутні знаки для закінчення призової комбінації. Тобто може допомогти зробити будь-який спин таким, який принесе дохід.

Відомо, що найважливішою культурною цінністю в ацтеків була піраміда. Вона виконує обов'язки бонусної анімації. Якщо випадають поруч три піраміди, це активує так званий призовий раунд. Так, споконвічно клієнтові варто відшукати пірамідки. Якщо їх знайшли, то за це буде дана винагорода. Наступний етап проходить усередині конструкції. За кам'яними блоками коштують картинки, вибираєте кожну й одержуєте дивіденди. Але якщо обрали картинку зі змією, раунд закінчений. Удачі!