НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Кено — сама популярна азартна гра по усьому світу

Ця числова гра є однієї із самих старих. Її зачатки були ще в прадавні часи. Ученим відомо, що ще в Прадавньому Китаї вона існувала. У сучасному світі вона представлена більш досконалої й цікавої. Однак не все знають правила, які існують неймовірні факти про неї, що говорить статистика.

Правила: що потрібно знати

У лотереї бере участь 80 куль. Вони все пронумеровані. У кожного учасника Кено результати відрізняються залежно від обраних номерів, є спеціальний листок, де відзначаються числа. Можна відзначити від 1 до 20 цифр. Щоб виграти найбільший приз, необхідно, щоб їх збіглося 20 або хоча б 10. Якщо вдалося вгадати меншу кількість чисел, нагорода також покладається, але в меншому розмірі. Звичайно гравцеві дарують менш коштовний приз. Усі винагороди відомі заздалегідь, ще до початку розіграшу, так що людей ще в процесі може приблизно представляти, на що може розраховувати.

За словами експертів, ця одна з деяких сучасних лотерей, де дійсно висока вероятностьполучить подарунок. Навіть якщо людина вгадала 4-5 цифр, він однаково одержить приз. Навіть за 1-2 вгаданих номери покладена нагорода. Організаторами передбачене чимало подарунків. Випробувати удачу може будь-який бажаючий. Для цього досить придбати квиток у кіоску, або зайти на сайт, де вибрати певні цифри можна в електронній версії квитка.

Дивні факти

Одне з гідностей – це щоденна трансляція розіграшів. Це значить, що шанс перемогти надається щодня. Можна изов день випробовувати удачу, пробувати свої сили й ставати власником якого-небудь подарунка.

Перші зачатки з'явилися в Прадавньому Китаї. Із часом ішов активний розвиток цієї азартної розваги. У стародавності люди відіграли на дощечках, пізніше на папері. Про виграші того часу нічого невідомо. Цілком імовірно, що переможці ставали власниками певних речей, або домашньої худоби. Усе залежить від того, які речі вважалися коштовними в ті часи.

Якщо людина віддає перевагу електронній версії і йому не хочеться заповнювати квиток самостійно, можна довіритися комп'ютеру. Існує така опція, як автоматичний вибір номерів. У цьому випадку програма сама вибирає випадкові числа, які згодом зроблять людину багатим.

Максимальний виграш на даний момент становить 5 мільйонів гривень. Крім цього існує чимало втішливих нагород. За словами експертів, шанс на перемогу є буквально в кожного. Коштує тільки ним скористатися.

Популярність

Якщо вірити статистиці, Кено віддає перевагу ледве менше людям, чому Суперлото. Програє тільки даній грі. Це значить, що по популярності в Україні займає другу позицію.

Аналоги такої розваги є й за рубежем. Сума винагород, подарунки в різних державах відрізняються. Усе залежить від спонсорів. Чим популярніше лотерея, тим більше спонсорів залучає. У цьому плані найкраще справляються Сполучені Штати Америки, де способи випробувати удачу дуже поширені, користуються величезним попитом, тому й спонсори неймовірно щедрі. В Азії спонсори й спеціальні фонди виділяють гроші переможцям, але сума звичайно буває набагато менше, чим у Сполучених Штатах Америки. Цей вид розваг у східних державах продовжує свій розвиток, транслюються вони буквально щодня по різних національних каналах.

В епоху сучасності конкурентів у цій області дуже багато. Проте, названа гра має величезний успіх і навіть якщо втрачає 1-2 позиції в рейтингу, незмінно залишається однієї із самих пізнаваних і улюблених у світі. У неї безліч шанувальників у різних країнах.