НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Що таке Кено: історія появи популярної лотереї

Якщо хтось поставить запитання про те, що таке Кено, то можна без найменшої частки лукавства сказати про те, що це одна із самих популярних і розповсюджених лотерей за весь час існування подібного напрямку азарту. Вона підтримується багатьма інтернет-платформами, а в мережні казино вона займає одне із самих почесних місць. Крім цього, на Україні вона вважається самою народною ігровою системою.

З'явилося Кено в 2011 році. З тих пор у ній спробувало щастя проста неймовірно величезна кількість учасників, багато з яких, завдяки цьому, сталі по-справжньому багатими людьми. У ній можна стати власником не тільки грошового призу, але й одержати машину, земельну ділянку, інші приємні бонуси. При використанні інтернету є ряд переваг і головне з них те, що гроші можна вивести й одержати відразу після розіграшу, звичайно, якщо покладена сума за правилами дозволяє зробити це.

Але не треба наївно вважатися, що в ній щасливчиків виявляється набагато більше, ніж невдах. Навпаки, чаша ваг схиляється більше убік армії, що програли. Але на те адже це й гра. Не буває так, щоб усе без винятку перебували в рядах переможців.

Шанси на виграш і поразка в цьому виді азартного заходу абсолютно рівні як у новачків, так і в тих, хто бере участь у цьому процесі досить давно. Це обумовлене тим, що тут є присутнім лотерейний тип. Ця обставина пояснює багато чого, кому повезе.

Основні правила

Самим цікавим моментом процесу є кено результати, яких так тремтливо й хвилююче чекають усі учасники. Незважаючи на те, що підсумок прямо залежить лише від удачі, процес здасться більш захоплюючим після того, як освояться основні правила. Усі тут дуже просто й освоїтися в цьому виді гри без проблем зможе практично будь-який учасник. Ігровий поле містить у собі гнізда, де розташовано 80 номерів.

Спочатку вибираються ті числа, на які передбачається виконувати ставки. Чим їх буде більше, тем крупніше по своєму розміру буде приз. Але є й інша сторона медалі. Особливість полягає в тому, що зі збільшенням кількості чисел, відбувається пропорційне зменшення шансів на перемогу. Після проведення вибору здійснюється сам розіграш. Якщо використовується інтернет-ресурс, усе проходить в автоматичному режимі. Якщо проводиться звичайний тираж, то з лототрона випадають кулі, на кожному з яких є присутнім яке-небудь число.

Варіанти ставок

Щоб стати ефективним, необхідно мати виставу про те, які види ставок існують в ігровому процесі. Система містить у собі наступні різновиди:

  1. Прямий талон. Користувач лише вибирає певні арифметичні значення й чекає підсумків тиражу. Онлайн режим дозволяє здійснювати депозити на комбінацію, що не перевищує 15 значень. У деяких закладах цей показник наближається до сорока.
  2. Різні комбінації. При цьому кілька цифрових комбінацій з'єднуються в одному лотерейному талоні. Але за кожну з них геймер повинен зробити окремий депозит.
  3. Роздільний різновид. Ставки відбуваються по різних комбінаціях, але робиться це в рамках одного квитка.
  4. Шляховий варіант. Уважається самим складним за своїм характером. При ньому кілька комбінацій відзначається на одній картці.
  5. Королівський варіант. Крім комбінацій, відзначаються й окремі (королівські) числа.

Багато користувачів у прагненні виграти, упадають у різні марновірства. Для них важливими стають будь-які моменти, аж до того, у що саме одягнений геймер у той момент, коли він здійснює свій вибір при визначенні арифметичних значень.