НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Жадаєте призів? Слот Полунички — кращий спосіб їх одержати.

Фруктова тематика у свій час була найбільш популярної, і часто використовуваної виробниками ігрових автоматів. У часи існування стаціонарних ігорних клубів, апарати із забавними ягодами й плодами викликали в гравців радість і прагнення перемогти. З появою більш сучасних моделей мало що помінялося, адже машини з яскравими фруктами й донині залишаються затребуваними. Слот-Машина Fruit Cocktail, більш відома за назвою Полунички, не перестає дивувати користувачів щедрими призами й джекпотами.

Опис і особливості гейму

Тематичний емулятор є утвором рук іменитого виробника віртуального софта – компанії Игрософт. Не дивно, що слот має стандартну, для брендових моделей, конструкцією. Функціонал складається з п'яти стовпчиків, на яких невтомно обертаються дев'ять барвистих картинок. Активованих смуг у геймі також 9, і всі вони пронумеровані й позначені збоку від основного екрана.

Оформлення апарата дозволяє надовго запам'ятати захоплююча пригода в країну азарту, адже буйство квітів і фарб назавжди залишиться у вашій пам'яті. На передньому плані пропливає Полуничка, що попиває свій коктейль. Вона персоніфікує достаток і розкіш, мати які незабаром будете й ви.

  • Споконвічно вам необхідно настроїти основні процеси, а саме вибрати число смужок і затвердити ставку на них. На кожну лінійку можна внести кілька монет. Якщо ви волієте споконвічно боротися на найвищих позиціях, натискайте на Max Bet — улюблену клавішу хайролерів.
  • У грі передбачено два режими: ручний і автоматичний. Останній дає вам повну волю, тим часом, як комп'ютер робить усю роботу за вас. Вам залишиться тільки насолоджуватися, що відбуваються й забирати призи.
  • Якщо ви прагнете більш докладно ознайомитися із ключовими характеристиками агрегату, такими як виплати й символи, скористайтеся розділом Help. інформація, що втримується в ньому, дозволить вам зробити бій найбільш продуктивним.

Ні для кого ні секрет, що всі ланцюжки полягають тільки з однакових елементів. Отже, вам знадобиться підібрати картинки, щоб роздобути комбінацію. Після кожного успішного складу, ви можете подвоїти свої призи, правильно вибравши карту, щоб вона перевищувала по гідності відкриту картку круп'є. Будьте гранично уважні, адже помилка буде коштувати вам усього.

Бонусні символи

Як ви вже встигнули догадатися, на котушках вам зустрінуть солодкі фрукти, такі як: груші, лимони, вишні, яблука, кавуни й персики, — справжній рай для ласунок.

  • Дикий знак представлений у вигляді тропічного коктейлю. Як звичайно, він може підмінювати інші зображення, тим самим збільшуючи ймовірність утвору ланцюжків.
  • Сама полуниця є призовим знаком, і активує додаткову гру.

Призові гейми

Щоб почати сутичку, вам потрібно зібрати одночасно три зображення солодкої ягідки. Далі відкривається нове вікно з 3 колонками. За запуск котушок відповідають певні символи. Після цього по ланцюжкові пробігає полум'я, яке зупиняється на одній із гнізд. Якщо картинка, що випала, збігається зі знаком на барабані, ваша ставка буде збільшена в кілька раз. Логотип гри — самий коштовний елемент для такого бою, адже він здатний побільшати вашу скарбницю в сто раз. У кожному куті ігрового поля перебуває клітка з написом Вихід. Якщо вогонь потрапить сюди, раунд негайно ж завершиться. Чим більше вам попалося Полуничек, тим більше тривалої буде гейм.

Випробуйте на собі переваги ігрового автомата Полунички. Гарний настрій, маса вражень, а головне – призів, вам гарантоване.