НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Лотереї України: заходь на Golden Cup і одержуй виграш!

Тепер у пошуках щасливого шансу не потрібно бігати по кіосках, заповнюючи різні папірці. Сьогодні кращі лотереї України зібрані спеціально для вас — на чудовому онлайн-ресурсі Golden Cup!

Золотий Кубок очікує щасливчиків

Сьогодні саме на цьому віртуальному майданчику зосереджені реальні можливості миттєво змінити своє життя до кращого! Граючи спеціальні електронні квитки сучасних онлайн-лотерей кожний бажаючий зможе:

 • максимально повно реалізувати свої високі переможні шанси;
 • взяти участь у найбільш чесних і прозорих прибуткових розвагах;
 • миттєво визначити, що щасливий випадок обрав саме вас;
 • зберегти своє інкогніто й забезпечити повний захист іншої персональної, а також фінансової інформації;
 • переконатися в дієвості надійного режиму конфіденційності;
 • вивести чесно зароблені гроші в найкоротший термін;
 • одержати ефективну допомогу від професіоналів служби підтримки.

Помітимо, що сьогодні ми пропонуємо свої гостям безліч цікавих лотерей, які характеризуються:

 1. Абсолютною прозорістю правил.
 2. Чіткими положеннями формування призового фонду.
 3. Комплексом дійових заходів, який перешкоджає формуванню ігрової залежності.
 4. Дуже скромним рівнем ставок при суттєво збільшених шансах на Перемогу.

Ну що ж — тепер залишається тільки обрати свою власну веб-лотерею.

Лотереї України — вибирай будь-яку

Компанія-Оператор "Українська національна лотерея" є відповідальним підприємством з 100% іноземними інвестиціями і є членом Всесвітньої і Європейської Асоціацій Державних лотерей і Тото.

Це — додаткове свідчення її надійності й застава того, що для ваших інвестицій будуть створені максимально комфортні умови. Залишається тільки визначитися з майданчиками для їхніх вкладень. Отже...

З 2001 року для наших користувачів стали доступні відразу дві свіжі лотереї — "Кено "і "Супер Лото", які прийшли на зміну доброї старої "Шість із тридцяти дев'яти" — місцевому аналогу "Спортлото".

А вже в листопаді 2002-го всім бажаючим стала доступна нова гра, заснована на принципах знаменитого Бинго — "Бингобум", а два роки через — чудове "Лото Трійка", до якої потім приєдналися "Лото Максима" і "Секунда Удачі", що не мають світових аналогів за рівнем віддачі користувачам.

Нарешті, в 2014 році з'явився знаменитий "Золотий Кубок" — інтернет-лотерея останнього покоління, яка має підвищені можливості для безумовного досягнення успіху.

Її принцип полягає в розкритті особливого електронного квитка за допомогою найсучасніших технологічних засобів. Він має підвищений ступінь захисту, тому повністю виключає як будь-які техногенні ризики, так і можливості зловживання.

Додатковим стимулом служать особливо строгі правила формування призового фонду. Зокрема, більш 70% усіх засобів по ставках направляються на оплату щасливих квитків. З однієї сторони це свідчить про дійсну щедрість організаторів, а з іншого — стимулює учасників більш відповідально ставитися до самого процесу й перешкоджає закріпленню нездорового потяга до азартних ігор.

Що ж стосується призових можливостей, то вони зростають буквально з кожною хвилиною. Стартовий рівень починається з 3 мільйонів (!) гривень, а верхній — не має меж. До речі, поки найбільший виграш в історії зафіксований в "Суперлото" — 15 млн. 203 тисячі грн., а загальна сума виплат уже впритул наблизилася до 500 мільйонів гривень!

Чому б саме вам не стати черговим улюбленцем Пані Фортуни, який встановить новий рекорд? Дерзайте — перемога чекає вас на Golden Cup!