НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Лото максима — найпопулярніша лотерея на території України

Лотереї й подібні їх змагання вже давно стали великими підприємствами по усьому світу, і залучають значні щорічні інвестиції від людей, які мріють зірвати значний грошовий куш.

Для тих, хто вірить у своє везіння, «Лото Максима» надає відмінну можливість одержати нагороду прямо зараз. Плюси цієї лотереї: нескладні правила, гарний відсоток видачі виграшів і азартне задоволення протягом усього процесу. Це державний захід, тому чесний тираж гарантований.

Де можна знайти лотерейну карту

Купити лото максима й зареєструватися в тиражі можна щодня, у будь-якій торговельній крапці УНЛ або Грайте Отут, мобільних павільйонах LIFE або прямо через власний мобільний телефон. Графік щоденних сеансів збігається із графіком роботи конкретної крапки придбання:

  • З понеділка по п'ятницю в період з 7:30-9:00.
  • У свята й вихідні дні з 9:00 до 21:00.

Для початку участі в лотереї необхідно викреслити обрані значення темною ручкою. Якщо була допущена помилка, на цій зоні ставлять оцінку НI і поле в грі вже не бере участь, але можна спробувати відгадати на іншому (усього їх шість).

Як відіграти й перемагати?

Деякі сумніваються в можливому одержанні фінального джек-поту й дійсно, раніше так і було. По статистиці 2010-х років відсоток на перемогу кожного учасника становили приблизно 1 з 176 000 000. Але ця нова розвага показала прекрасні результати, завдяки розширеній кількості гральних полів і системі нагромадження вартості квитка з кожним тиражем.

Для того, щоб відіграти й заробляти призи тепер не потрібно розробляти стратегії – усе робиться легко й із задоволенням. В обраній зоні потрібно закреслити п'ять чисел з 45 можливих (на одному полі або декількох). Усе, що потрібно – включити канал УТ-1 увечері, коли розігрується джекпот (вівторок, четвер і неділя). Лототрон видає по п'ять куль, якщо було вгадано 2 і більш чисел – гравцеві дістається грошова винагорода. Якщо вдалося закреслити 5 номерів – щасливчик стає власником джекпота. З тиражу в тираж виграш збільшується.

Систематична участь збільшує ймовірність одержання грошей багаторазово. Це значить, що слід використовувати від 6 до 12 чисел в ігрових зонах при розіграші з 5 цифр. Спершу закреслюють унизу бланка обрані числа, але тільки на єдиному ігровому полі, а сума призу, у цьому випадку, буде складатися із усіх комбінацій, що випали.

Також добре показав себе спосіб відгадування по декільком картками відразу. Можна придбати необмежену кількість карток, завдяки чому шанси на успіх відчутно підвищаться. Як і при стратегії з однієї картою, варто знайти переможну комбінацію з п'яти цифр на кожному з полів. Якщо купувати хоча б три квитки на місяць, можна реально розраховувати на непогану суму – це доведено багатьма з учасників запропонованої лотереї, які зробили заробіток призових грошей регулярним.

При покупці карти продавець реєструє власника, який оплачує участь. Щоб уникнути непорозумінь її варто підписати зі зворотної сторони й перевірити зазначену інформацію про дату тиражу.

Доказом того, що можна вигравати, є постійно зростаюча кількість аматорів азарту, що веде за собою збільшення призового фонду й можливості перемогти. Уже тисячі щасливчиків одержали грошові виплати, тому варто обов'язково ризикнути й купити щасливий білетик прямо сьогодні.