НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Лото максима: історія й факти, правила й особливості

Азартні ігри завжди залучали людство. З давніх часів люди проводили час за розвагами, які були представлені в зовсім іншому, але не менш цікавому виді. В Україні одним із самих пізнаваних і популярних є лотерея Максима, її розіграші оголошуються кілька раз у тиждень. Ця розвага залучає громадськість своїми особливостями. Деякі знають її правила й історію виникнення.

Правила: що необхідно пам'ятати

Вони досить прості. Потрібно закреслити 5 цифр із 45. Чим більша кількість чисел збіжиться, тим більше великий виграш чекає людини. Вартість квитка в кіоску становить п'ять гривень. Якщо не хочеться його здобувати, можна зайти на інтернет-сайт і в електронному режимі взяти участь. Вимоги при цьому не міняються. Досить вибрати п'ять номерів і чекати розіграш.

Проходить гра тричі в тиждень: по вівторках, четвергах і неділям. Це значить, що шанс відчути себе багатим є в кожного, випробувати його можна три рази в тиждень. Якщо людина пропустила трансляцію по телевізору, на офіційному сайті лото Максима результати публікуються в повному обсязі.

Організаторами передбачено чотири призові категорії. Чим більше збігів, тим більше коштовним буде приз. Завдання учасників – угадати якнайбільше чисел.

Факти з історії

Уперше розігрувався турнір пройшов 9 грудня 2008 року. У цей день нагородили більш 6,5 тис. учасників за вгадані номери. Однак у той рік зірвати jackpot не вдалося нікому.

5 лютого 2009 року вперше був зірваний джек-піт, сума якого склала 465,5 тисяч гривень. Виграв такий приз житель Полтави.

31 серпня 2014 року був виграний найбільший джекпот. Його сума перевищувала попередній у кілька раз. Виграш 2014 року: близько 4 мільйонів грн. Учасник зміг угадати всі п'ять цифр, які зробили його відразу багатим.

За словами фахівців, переможець повинен протягом 180 днів звернутися із проханням видачі призу, але найкраще забрати нагороду якомога раніше. При цьому із собою слід мати документ, що засвідчує особистість – паспорт.

Поширення

Це вид розваг зустрічається в багатьох країнах миру, правда назва буває іншим. При цьому підсумок можна пізнавати як миттєво, так чекати трансляції по телебаченню.

Найбільше поширення таких ігор в Іспанії, Греції, Італії, Норвегії, Гонконзі, Австралії, США. Жителі цих країн найбільш захоплені, емоційні, люблять випробовувати себе, витрачають регулярно кошти на покупку квитків або беруть участь в електронній версії.

Відомо, що в даних країнах створений цілий механізм залучення нових гравців. Безліч сил, часу й грошей потрібно для залучення аудиторії. Експерти певен, що частина доходу від продажу вкладається в рекламу. Це можуть бути відеоролики, баннеры на вулиці, в інтернеті, оголошення в газетах і журналах. Сума, яка залишається, а це бувають величезні гроші, виплачується переможцям. Організатори самі встановлюють інтервал. Це може бути щоденний розіграш і досить рідкий — один раз на місяць. Деякі лотереї проходять 2-3 рази в тиждень, що на думку багатьох експертів — кращий варіант. Щоденні розіграші проходять більшим фондам, де поповнення фінансів відбувається регулярно.

Максима підходить для тих, хто любить азарт, вірить у перемогу. Неймовірно цікавий процес дарує безліч задоволення. Хтось вибирає цифри навмання, а хтось всерйоз вивчає статистику, намагається обчислити необхідні для перемоги номера. У кожному разі, це лото дарує кожному шанс стати багатим. Скористатися ним може будь-яка людина 18 років і більше.