НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Лото забава — сама популярна телелотерея в Україні

Лото Забава – перша з ігор, що з'явився на території України. Її можна назвати довгожителем, оскільки в цьому голу їй «стукнуло» уже 16 років. У цей час вона займає беззастережне лідерство серед інших представників даного напрямку. Щорічно відбувається більш 50-ю тиражних розіграшів, за результатами яких деякі стають по-справжньому багатими людьми. Суми призів можуть досягати шести величин, і залежить це від того, яким буде тираж. Переможець визначається дуже швидко завдяки сучасній системі підрахунку.

Є лото забава офіційний сайт, на якому можна придбати картку й перевірити її. Поширенням квитків займається мсл забава. Для цієї мети вона має у своєму розпорядженні 6500 крапок поширення. Взяти участь у грі можна в режимі реального часу щотижня. З тих пор, як почав своє існування даний вид азарту, число мільйонерів поповнилося на 228 людей.

Основні правила

Перш, ніж купити талон, треба знати, що він може існувати у двох різновидах. Один з них звичайний, який можна придбати за 10 гривень, а іншої має додаткову опцію «Щасливий номер». Його вартість становить 15 гривень. Той, хто прагне одержати приз більшого розміру, може взяти участь у розширених варіантах із приставкою «Плюс» і «2 плюс». У них можна ставити на комбінацію до 10 чисельних характеристик. Вартість однієї додаткової арифметичної градації коштує додатково 1 український рубль.

Кожний квиток містить три ігрові поля з 25 клітками. В 23 три з них розташовані арифметичні значення, а в інших дві іконки у вигляді підків. При випаданні кулі з лототрона закреслюється відповідні числа. Коли закінчиться тираж, перевіряються вся комбінація в цілому. Призовий буде вважатися ланцюжок, що полягає з 5 числових градацій в одному з полів. Розподіл винагород іде по одному з варіантів:

  1. Одне поле характеризується наявністю трьох закреслених горизонталей. При цьому немає жодної підківки. У цьому випадку геймер буде власником джек-поту.
  2. Різні ігрові поля містять 5 або горизонталей, що більше збіглися. У цьому випадку переможцеві також покладається джек-піт.
  3. Мільйон гривень одержить власник талона, у якому відзначена наявність трьох закреслених горизонталей з наявністю однієї іконки з підковою.
  4. Якщо спостерігається така ж ситуація, але підківок не одна, а дві, то результат визначиться підсумками розіграшу.
  5. Те ж саме ставиться до двом і одній відзначених горизонтальних ліній.
  6. Мінімальною виплатою по одній горизонтальній лінії є сума в 12,43 одиниць національної валюти.

Для тих, хто придбав картку по мінімальній вартості, існує акція за назвою «Щасливий номер». При цьому реєстрація талона проводиться по телефону. Якщо математичні значення його збіжаться з останніми, що випали з лототрона кулями в кількості семи, то гравець зможе розраховувати на максимальний виграш. Його розмір стане відомий після того, як буде проведений тираж.

Якщо з якихось причин не вдалося довідатися підсумки тиражу, то інформацію про цей можна одержати, зайшовши на офіційний сайт.

При одержанні виграшів існують певні нюанси. Якщо його величина не перевищує 3000 одиниць національної української валюти, гроші можна одержати прямо там, де здобувалася картка. Причому це можна зробити абсолютно в будь-якому пункті. За більшими винагородами треба буде відправлятися в офіс цього представництва. Там після процедури перевірки, можна й одержати своє заслужене заохочення. Відправляючись туди, треба буде прихопити із собою документ, що засвідчує особистість.