НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Лото забава — популярна лотерея на просторах України

Лотерея «Лото Забава» - справжній першовідкривач і лідер серед лотерей на Україні. Протягом багатьох років цей вид є дуже популярним. Роки йдуть, а популярності нітрохи не зменшується, навпаки, спостерігається її постійний, неухильний ріст. Серед інших існуючих ігор цей вид є справжнім довгожителем.

У неї з інтересом відіграють багато жителів української держави вже більш десяти років. Кількість людей, що брав участь у ній, значно перевищує цей показник в інших іграх. «Лото Забава» у порівнянні з іншими представниками ігрового азарту має явні переваги. У ній кожного учасника очікують більші перемоги й великий розмір призового фонду.

Зрозуміло, не кожний користувач стає власником джек-поту, але значно правити своє фінансове становище вдалося вже багатьом. Це є однією із причин, чому українці воліють відіграти саме її, уважаючи цей вид одним із самих улюблених. Усе з явним нетерпінням чекають початку кожного її розіграшу. Якщо прийняти в ній участь, хто знає, може і йому повезе, і він стане по-справжньому багатою людиною й навіть, можливо, потрапить на перші смуги найвідоміших газет.

Як відіграти?

Як і в будь-якому іншому виді азарту є певні умови проведення й розіграшу. У Лото забава правила не можна назвати дуже складними, але вивчити їх або згадати, ніколи не перешкодить. Початок шляхи до справжнього багатства сполучене з покупкою лотерейного квитка. Як же стати його власником? Це зовсім нескладно. Для цього необхідно скористатися сайтом або особисто відвідати один з пунктів продажів. Захоплюючий азартний процес відрізняється тим, що в ньому є присутнім не тільки основний тур, але й додатковий раунд. Крім цього, відзначається проведення інтерактивних конкурсів.

У талоні, що беріть участь в основному турові, є три поля для гри. Усього є 25 кліток, але в них убите тільки 23 номера. В, що залишилися двох гніздах розташовані підкови, які служать додатковими елементами. За допомогою їх здійснюється заміна відсутніх до перемоги цифр. Для проведення тиражу використовується спеціальна студія з розташованим у ній лототроном. За проведенням пильно спостерігає вибрана комісія, яка стежить за дотриманням при проведенні всіх умов.

З барабана випадають кульки з нанесеними на них цифрами. Вони повинні збігатися з тими, що є в талоні. Заповнюється горизонтальний рядок. Чим більше в ній виявиться, що збіглися арифметичних значень, тем крупніше виграш буде в його власника.

Як довідатися підсумки?

Найпростішим способом буде спостереження за тиражем по телевізору. Усе буде відбуватися безпосередньо перед вашими очима. Але не кожний може бути присутнім при цьому. З багатьох причин іноді це зробити не вдається. Нічого страшного. Результати можна довідатися, якщо зайти на спеціалізований сайт і зайти на ньому в розділ «Архів». Усе це можна зробити безкоштовно й без усякої реєстрації.

Коли купується квиток, є можливість придбання додаткового номера. Природно, за це потрібно буде заплатити. Усього дозволене їх купити до 10 штук. Вони розташовуються під основним полем.

Є варіант зі знаком «плюс». Він припускає участь у додатковому турові. Користувач здобуває додаткові номери, які містять у собі сім цифр. Вони будуть випадати з окремого лототрона.

Можна влаштувати справжнє полювання за грішми. Вона припускає проведення інтерактивного конкурсу. А для цього треба просто додзвонитися в студію. Зробити це складно, але можливо. Час дозвона при цьому строго обмежене. Але той, хто додзвонився, може стати власником призу в 20 000 гривень.