НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Регулярні розіграші мільйонів у лотереї "Лото Забава"

У кожній країні є лотерея, яка існує вже багато років, поєднує всіх аматорів даного жанру й має свої традиції. В Україні це Лото Забава. Уявіть собі, що щотижневі розіграші проводяться вже більш 13 років. Прославилася вона за рахунок частих виграшів і щедрого призового фонду. Сотням гравців удалося стати мільйонерами або одержати коштовні призи від організатора. Кожний тираж очікується з нетерпінням. Варто відзначити, що багато відіграють собі на втіху, а не з метою поправити своє матеріальне становище.

Ігровий процес Loto Zabava

Як і в будь-якій іншій лотереї, участь гравця досить непряма. Для участі в розіграші, потрібно придбати квиток. Далі все залежить від випадку. Продаються щасливі бланки в спеціальних наземних точках продажу й фірмовому сайті.

Варто відзначити, що розвага шагнула небагато далі, тому виграти призи можна не тільки за допомогою бюлетенів, але й в інших раундах:

  • спеціальні комбінації чисел;
  • безпосередньо в телестудії, у прямому ефірі;
  • В інтерактивній грі по телефону.

Квиток для основної гри складається з 3 однакових зон. У кожній з них 25 гнізд у форматі 5*5. Склад ігрового поля — 23 цифри й 2 символу джокера у вигляді підкови. Останні можуть заміняти будь-які числа, що збільшує шанси на наявність збігів у даному тиражі.

Лото забава результат

Щасливчик визначається за допомогою спеціального лототрона. Це апарат, у який містяться кульки із числовими значеннями. м'ячі, що випали, створюють заповітну комбінацію, яка надалі оголошується на всю країну. Сама по собі послідовність представляє одну горизонталь із заявленими значеннями, тобто 5 чисел.

Рівень "Забава-Плюс". У ньому беруть участь ті, хто придбав разом зі стандартним бюлетенем экстра-номера. Це 6 випадкових чисел, які перебувають під кожним основними полем. Для даного раунду задіють ще 6 лототронов. На один класичний квиток можуть бути куплено 10 додаткових ланцюжків зі значень, які можуть принести удачу. Для участі в "Два плюс", досить придбати 7-значні рандомні числові комплекти. Правила залишаються колишніми — максимально їх можна набрати 10. Разігруються на 5 апаратах.

Додаткові можливості

Тим, кому не хочеться займатися придбанням білетиків, теж може повезти в лото. Для цього потрібно додзвонитися в студію під час віщання. Безумовно, далеко не всім удасться поспілкуватися із ведучими, але тим, кому повезе, має бути захоплююча міні-гра й призи. Вона одержала назву "Полювання за грішми". Найчастіше проводиться в такий спосіб: на екрані телевізора з'являється таблиця з буквами алфавіту. за кожною з них схована якась сума грошей. Укажіть будь-яку навмання й ці засоби стануть вашими. Сама більша нагорода на цьому етапі становить 200 000 гривень. Гранд при суттєво збільшувався в ювілейні тиражі.

Також можна виграти запрошення на цей захід і понаблюдати за всім, що відбуваються прямо у студії. процес будується в такий спосіб: бажаючий туди потрапити, після трансляції, повинен додзвонитися операторові на гарячу лінію, потім у наступному випуску, у списку номерів, випадковим образом виберуть переможців, які продовжать. Якщо з вами зв'язався працівник телеканалу — вам крупно повезло й ви — один із претендентів на гроші!