НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Мегалот — популярна лотерея на території України

Мегалот являє собою лотерею з державним характером від оператора МСЛ, що перебуває в Україні. Вона - спадкоємець усім відомого Спорт Лото. В українській державі вона існує з 2001 року. З тих пор, як вона з'явилася, проведено близько 1, 5 мільйони тиражів. За час проведених тиражів користувачам удалося виграти більш 246 мільйонів українських рублів. За всю історію найбільший виграш у сумі склав 15 000 000 гривень.

Ігрові правила

Усього на ігровому полі розташовано 42 числа. Щоб виграти який-небудь бонус, треба визначити комбінацію мінімум із трьох чисел. Максимально треба спрогнозувати 6 арифметичних градацій. Це стосується основного ігрового поля. Але крім цього, треба ще правильно вибрати певне число, яке перебуває в діапазоні від 0 до 9 і розташоване на окремому спеціальному полі. Якщо це відбудеться, то виграна сума подвоїться.

Мегалот результат можна побачити в трансляції, яка здійснюється по середовищах і суботам. Нічого страшного, якщо хтось не зміг побачити розіграш у трансляції по телебаченню. Підсумки він може довідатися, якщо зайде на відповідний ресурс. Правда, детальну статистику на ньому можна побачити трохи пізніше, чим по телевізійному ефіру.

Може трапитися так, що певна ігрова комбінація випаде в кількох людей і стане призовою. У цьому випадку виграш між переможцями буде розділений нарівно. Розмір бонусу за 3,4 і 5 арифметичних величин може бути всіляким. Це визначається сумою проданих квитків по даному виду. Якщо комусь пощастить угадати мега куля, то винагорода за вгадані 3-5 значень подвоїться. Той, хто вгадає його й усі 6 показників квитка основного поля, стане власником МЕГА ДЖЕК Пота.

Шанси на перемогу можуть бути збільшені із придбанням більшої кількості подібних кульок. За кожний з них прийде додатково заплатити 1 гривню. Максимальна вартість тиражної картки з усіма круглими елементами складе 14 гривень.

Що буде потрібно для того, щоб стати учасником лотереї?

Для цього треба виконати ряд нескладних дій:

1. Відвідати будь-який представницький пункт МСЛ. 2. Придбати картку для її заповнення. 3. Провести вибір шести чисел і мега кулі. 4. Вибрати те число сетів, у якому буде ухвалюватися участь (вона може розігруватися кілька раз). 5. Картка передається продавцеві, а замість користувач одержує тикет. 6. Проведення оплати вартості лотерейного квитка.

Вибір математичних значень можна вести не вручну, а з використанням функції «Авто гра». Тоді відбудеться автоматичне заповнення всіх полів. Після цього учасник буде чекати телевізійного ефіру, у якому буде проходити черговий етап.

Часом проведення дії є 22:45 по місцевому годинному поясу. Цей варіант єдиний у всій країні, який транслюється в телевізійному віщанні. Інших азартних видів з такою можливістю немає. Процес носить багатотиражний характер, що дозволяє однієї й тій же ставці побувати в декількох розіграшах.

При покупці права на участь геймер на руки одержує чек. Згодом у випадку удачі він буде служити підставою для одержання призу. Гемблер може й не вибирати номера самостійно, а доручити це генератору випадкових чисел. Він сам в автоматичному режимі вибере й проставить необхідні номери.

Зроблену ставку можна скасувати. Для цього є поле «Скасування». Виграші починають виплачуватися вже наступного дня після проведення тиражу. Починається приймання чеків від гравців. Для того, щоб одержати свій приз, треба пред'явити чек. Зробити це можна протягом 30 календарних днів.