НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Мегалот Україна: переваги лотереї, правила, призовий фонд

Серед різноманіття державних лотерей, що існують на Україні, Мегалот по праву вважається однієї із самих популярних видів. З тих пор, як вона з'явилася в 2001 році, у ній взяло участь просто величезна кількість людей. Багато віддають їй перевага й сьогодні. Загальна сума виплат виграшів вражає своїми розмірами й становить близько 15 000 000 гривень.

Мегалот Україна можна без тіні сумніву назвати однієї із самих затребуваних видів лотерей у цій державі, що має велику кількість своїх шанувальників. Її представляє оператор МСЛ.

Переваги

У рамках одного тиражу одночасно присутні наступні приємні моменти:

  • Джек-піт і величезний приз «в одному флаконі».
  • Наявність Мегакульки, яка здатна побільшати розмір призу за 3-5 вгаданих числа.
  • Доступна вартість. За участь треба заплатити всього 5 гривень.

Правила гри

Вибирається 6 позицій з доступно можливих 42 позицій. Щоб одержати картку, треба звернутися в пункт їх поширення. Усього у квитку є 5 варіантів гри. Можна вибрати ще одне число в діапазоні від 1 до 10. За кожне з них прийде заплатити. Можна зовсім нічого не вибирати, а зіграти просто так. Якщо хтось сам не зважується зробити вибір з якихось причин, дозволене довіритися комп'ютеру. У режимі «Авто» він виконає всі дії по заповненню сам.

Може трапитися так, що в процесі розіграшу учасник стане власником призу за правильно спрогнозовані 3-5 номери, але при цьому він ще й правильно визначить мегагульку. У цьому випадку, його нагорода буде збільшена вдвічі. А якщо збіжаться всі 6, та ще вірно буде визначена додаткова куля, то в кишеню користувача перекочує джекпот.

Призи в грі носять мільйонний характер. Мега-Винагородження покладене за 6 вірно певних цифрових градацій. Якщо при цьому буде вгадано ще й мегагулька, то геймер одержить мега джек-піт. Його розмір може бути всіляким, а конкретну величину можна довідатися в пунктах поширення карток.

При покупці квитка придеться викласти 5 гривень. Якщо їсти намір придбати додаткові числові значення, то за кожне з них придеться додати ще по 1 гривні. Вартість одного комплекту з усіма можливими доповненнями складе 14 одиниць національної валюти.

Якщо при заповненні відбудеться помилка, то закреслювати нічого не треба, а просто в поле «Скасування» зробити позначку.

Деякі відіграють по системі, що сприяє збільшенню шансів на перемогу. Використовується не 6 математичних значень, як при звичайних умовах, а більше, аж до десяти. За всі додаткові варіанти треба буде заплатити окремо.

Підсумки розіграшів стають відомими в 23:20 за місцевим часом. Їх віщає перший Національний телеканал. Але роздруківку з результатами цілком припустимо побрати й у пунктах, де здійснюється продаж карток. Інформація надається й на офіційному сайті в інтернеті. Крім цього, можна здійснити безкоштовний дзвінок на гарячу лінію. Оператор МСЛ має власну газету «Азарт». Усю інформацію, що стосується підсумків, можна одержати з неї.

Якщо для дзвінка використовується мобільний телефон, то можна скористатися коротким номером 330. Але за відправлення смс-повідомлень необхідно заплатити. За здійснення з'єднання з рахунку абонента спишуться гроші. Одночасно проводиться стягнення збору в пенсійний фонд у розмірі 7,5%.

Щоб не залишитися без свіжої інформації, слід уважно стежити за часом телевізійних програм, оскільки воно може періодично мінятися.