НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Виникнення великої державної лотереї МСЛ Лото

У кожній країні є державна лотерея, у якій бере участь буквально кожний п'ятий житель. На території України, це МСЛ Лото. Популярна розвага приносить регулярні виграші, роблячи багатше й щасливішими тисяч громадян. Унікальність розіграшу полягає в тому, що в якості призу пропонуються як кошти, так і техніка, і навіть нерухомість!

Історія національної гри почалася ще в 70-х роках минулого століття. Тоді, жителі країни захопилися не невідомим "Спортлото". Назва "М.С.Л." стало вживатися вже в 1992 році й розшифровується воно як "Молодьспортлото". В 1996 році був виготовлений перший в історії України лототрон — спеціальний апарат, що змішує кульки із цифрами.

Більш 40 років, цей оператор веде відкриту й чесну гру. Середовищу інших компаній, який те відкривалися, то закривалися, він виділяється тим, що жодного разу не припиняв свою діяльність. Що немаловажне, частина виторгу від лотереї завжди йде на підтримку держави й розвиток спорту й фізичної культури. в 1999 році, МСЛ запустили нову гру, що одержала назву "Лото Забава". Вона відразу ж знайшла відгук у мільйонів жителів країни. З тих пор, у рамках проекту, було розіграно 2 мільярдів гривень!

Більші здійснення оператора

Говорячи про заслуги, безумовно, перше місце серед них змело можна відвести Лото-Забаві. Завдяки цьому турові, дуже багато жителів країни змогли поподорожувати, розв'язати квартирне питання або почати власна справа. Але на цьому, розвиток зупинений не було. В 2000 році була випущена перша моментальна лотерея "Олімпійська".

Трохи пізніше, цього року, розв'язавши побалувати автолюбителів, компанія оголосила про старт програми "Авто-Лото".Саме цікаве, виграти в ній могли навіть ті, у кого невиграшні квитки, причому між тими, кому не повезло, розігрувалися іномарки. Наступний унікальний продукт — "Подорож 2000", у якому кожний учасник мав по 9 спроб на виграш. Гранд при становив 200 000 гривень. Далі з'являються:

  • "Острів скарбів";
  • "Мегалот";
  • "Ласий шматочок";
  • " Хрестики-Нулики";
  • "Гарна звісточка";
  • "Український спортпрогноз";
  • "Хто там?", і на цьому перелік можна було б не зупиняти.

Завдяки амбіціям і завзятості М.С.Л., на українському ринку з'явилася величезна кількість ігр. причому зовсім на будь-який смак. В 2002 році їм удалося вийти у всесвітню мережу й відкрити віртуальне казино, що забезпечує українців реальними виграшами.

Офіційний сайт

Якщо ви загорілися ідеєю зіграти, увесь перелік пропозицій, можна подивитися на офіційному сайті оператора. Відразу продаються електронні квитки. Варто відзначити, що отут є пропозиції для будь-якого бюджету. Розмір ставки стартує всього від 1 гривні, ви игрыш при цьому може становити до 200 000.

Для участі досить пройти легку процедуру реєстрації. Щоб залишатися в центрі всіх подій, можна оформити передплату на новинне розсилання із сайту. Високий рівень надійності і якості сервісу підтверджує членство світової асоціації WLA і сертифікат європейської комісії The European Lotteries.

Приняти участь у погоні за призами можуть тільки повнолітні особи. Для перерахування засобів використовуються наступні платіжні системи: Visa, Mastercard, Приват24, Яндекс.Гроші. З будь-яких питань консультують працівники технічної підтримки в онлайн-чаті або по гарячій лінії.