НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Суперлото: як відіграти, як довідатися результати, статистика

Дана лотерея дає шанс виграти значну суму грошей, якщо вгадати цифри у квитку. Розіграші проводяться два рази на тиждень. Вони транслюються на найбільших телеканалах країни. Якщо глядач не переглянув випуск Суперлото, результати можна довідатися на офіційному сайті. Його правила прості. Щоб вона принесла тільки позитивні емоції, рекомендується заздалегідь вивчити її особливості.

Правила

Щоб брати участь, слід придбати квиток у кіоску або зайти на сайт. У квитку потрібно закреслити будь-які шість цифр. Обрані числа згодом і зроблять людину багатим. Угадати їх неможливо, допоможе тільки удача.

Далі треба просто чекати трансляції розіграшу, коли будуть оголошені ті самі шість чисел. Повний збіг приведе до джекпоту, а часткове до менш коштовних призів. Суперлото результати можна довідатися на офіційному сайті.

Якщо збіглися всі номери, треба зв'язатися по телефону або електронній пошті з організаторами, які проінструктують переможця, розповідять про подальші дії. Через певний час він одержує свою винагороду. Оголошуються підсумки швидко, але одержати нагороду складніше, адже необхідно підтвердити особистість, щоб гроші не забрал шахрай. Дані заходи спрямовані на посилення безпеки. Відомі випадки, коли за виграшем приходила зовсім інша людина. Документи повинні бути із собою обов'язково.

У тому випадку, якщо гравець угадав не всі номери, сума доходу невелика, її відправляють банківськими переведеннями, поштою. Однак при повному збігу джек-пот дуже великий, його одержують тільки в центральному офісі, який перебуває в Києву. Для одержання грошей слід пред'явити паспорт, що засвідчує особистість. Без нього розраховувати на одержання грошей не можливо.

Статистика

Дана гра одержала поширення по всій планеті. Її люблять люди різних віків, професій і соціальних станів. Переможці визначаються два рази в тиждень. Це значить, що можливість стати багатим буває кожні 3-4 дня.

За словами експертів, в Україні в Суперлото відіграє 10% населення. Це 3, 5 мільйони людей. Дорослі гравці хоча й люблять випробовувати удачу, але все-таки не так сильно, як це відбувається в інших державах. На думку фахівців, у Європі 80% населення регулярно беруть участь у лотереях. Це говорить про те, що в західних державах вони надзвичайно поширені. Деякі навіть присвячують усе життя цій грі, регулярно витрачаючи гроші на участь. В Україні попит на них росте, шанувальників у нього стає усе більше. Можливо в майбутньому Україна зможе обігнати інші держави по кількості учасників, показники статистики зміняться вже через кілька років. Із залученням спонсорів, збільшенням джек-поту стане більше бажаючих випробувати удачу. Ця галузь вимагає певного розвитку й підтримки.

За аналогією із Суперлото в європейських державах створені інші лотереї. Їхній принцип схожий: потрібно закреслити певні номери. Вони відрізняються друг від друга, кількість цифр буває різноманітним. Є ігри з моментальним результатом, а є й ті, підсумки яких оголошують набагато пізніше. Лотереї за рубежем — це цілий мир. Деякі люди беруть участь у них не тільки заради перемоги, а для задоволення. Їх залучає сам процес, почуття азарту.

Говорячи не тільки про європейські країни, лотереї також дуже популярні в Сполучених Штатах Америки. Населення цієї держави витрачає величезні фінанси на них, але відсоток перемог там один з найвищих у світі.

Таким чином, ця лотерея є дуже популярною. Вона поширена не тільки в Україні, але й за рубежем. Правила гранично прості, а перемога – прямий шлях до багатства.