НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС! ВИГРАВАЙТЕ СЬОГОДНІ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Унл офіційний сайт із результатами й розкладом тиражів

Ринок лотерей на Україні розділений між трьома великими операторами. Усі вони мають у наявності документацію дозвільного характеру від діючих органів державної влади. Усі вони являють собою офіційних операторів. Одним з них є УНЛ (українські національні лотереї). Правда, у далекому 2011 році виник ще один четвертий представник, але про нього вже давно забули, оскільки їм так і не було проведено жодного тиражу.

Короткі характеристики УНЛ

Часом початку діяльності цього оператора є 1997 рік. Не встигнувши виникнути, він різко почав набирати обороти й наздогнав по популярності такого національного представника даного напрямку, як МСЛ. Компанія розв'язала нічим не уступати йому, а, навпаки, навіть спробувати обігнати його із цілого ряду критеріїв. Свою діяльність вона зв'язала з ухилом на інші лотерейні формати. Початок її існування ознаменувався появою нової гри «6 з 39».

Небагато пізніше асортименти додався ще двома іграми. Ними з'явилися «Супер лото» і «Кено». Одним з переваг першої з них з'явилися просто неймовірні по своїх розмірах суми джек-потів. Попереднім оператором був поставлений рекорд по числу мільйонерів. Цей же представник встановив рекорд по сумі найбільшого виграшу. Він склав 15 300 000 гривень. Такого досягнення не бачив ще ніхто.

Друга гра «Кено» також має ряд переваг. Свої тиражі вона проводить щодня, а розмір головного призу може досягтися 10 000 000 українських рублів.

Усе це, безсумнівно, позитивні моменти. Але головна заслуга полягає не в цьому. Основне досягнення полягає в тому, що ігри перемістилися в кіберпростір. Стараннями цього представника з'явився УНЛ офіційний сайт. Тепер з'явилася можливість пізнавати результативність тиражів у будь-який час доби. Ця можливість з'явилася завдяки впровадженню в практику роботи новітніх технологій. Після цього ідея була підхоплена й багатьма іншими компаніями.

Організатори сайту не організують азартні заходи за гроші, не ухвалюють платежі й не здійснюють виплат за підсумками розіграшів. Ресурс створений для надання послуг інформаційного характеру. Юридичною мовою він не являє собою публічну оферту.

Принципи організації УНЛ

Вимога знаходження на рахунку грошей у розмірі призового фонду закріплене на законодавчому рівні. З'явилися й певні кваліфікаційні вимоги. Компанії необхідно мати стаж на ринку подібних послуг не менш 10 років. Організатори повинні мати в наявності розповсюджену мережу із продажу квитків. Кількість пунктів продажів у ній не повинне бути менш 5000 одиниць. Ними в обов'язковому порядку необхідне охоплення територія всієї країни, а не тільки окремі місця його загального простору. Призовий фонд по розміру не повинен бути менше 50% від суми проданих карток. Взяти участь може будь-який громадянин, що досягся віку 18 років.

Прикладом може служити «Кено». Популярність у неї досить висока, а по твердженнях організаторів, вона спряжена з максимальними шансами на перемогу в порівнянні з іншими існуючими видами. Взяти участь у ній на інтенет-ресурсі можна кожні чверть години.