НЕ ТРАТЬТЕ ВРЕМЯ! ВЫИГРЫВАЙТЕ СЕГОДНЯ!
Book of Ra
Aztec Gold
Columbus
Ultra Hot
Crazy Monkey
Book of Ra Deluxe
Fruit Cocktail
Marco Polo

Головні способи, методи та стратегії для шикарного виграшу!

Про азартні ігри людям відомо досить давно. В сучасному світі їм також знайшлося вдале застосування. Після переходу ігрової сфери до інтернету, вона почала набирати популярності. Не дивлячись на те, що влада багатьох країн бореться із таким контентом і вважає його незаконним, люди продовжують надавати перевагу саме такому виду дозвілля. Особливе місце в цьому секторі належить розіграшам. Варто зазначити, вони дозволені в усіх країнах. Навіть, існує неймовірна кількість державних. Якщо вірити дослідникам, то найпершу лотерею провів Мойсей, про це навіть написано в Біблії. Крім того, Юлій Цезар полюбляв час від часу розважати людей подібними розвагами. Одне лиш запитання не дає спокою багатьом поколінь — як виграти в лотерею?

Чи існують секрети успіху?

Не існує такої людини, яка б не прагнули виграти грошовий приз або взагалі прогресивний джекпот. Звичайно, коли купуємо квиток, саме таку ціль для себе ставимо. Час від часу в новинах з`являється інформація — якомусь щасливчику все ж вдалося стати володарем непоганої суми. Перші запитання, які йому адресують — його дії для виграшу?

По-перше, щоб отримати гроші, потрібно активно купувати квитки. Одні геймери говорять про те, що ніяких закономірностей у випадінні тих чи інших чисел немає. Все базується лише на ймовірності та везінні. Інші, навпаки, застосовують відомі в інтернеті стратегії, тактики, а також підсумовують статистику.

Неважливо, яким методом користуватись, головне — це реальні результати. Досвідчені гравці відмічають, основними ефективними методами вважаються:

  • Приходити за білетами лише в гарному настрої, по непарним числам;
  • Бажано брати лист лише лівою рукою;
  • Не купувати в кількості — менше, ніж два;
  • При купівлі вдягати одяг, в якому вже святкували перемогу;
  • Брати олію удачі, приготовлену власними руками (лимон, сандал, кориця, м`ята).

Фахівці зі астрології створили власні рецепти задобрювання богині фортуни. Вони наголошують на тому, треба вирахувати своє успішне число та використовувати скрізь. Для цього необхідно порахувати суму своєї повної дати народження. Наприклад, народились 30 вересня 1976 року, то разом (3+0+9+1+9+7+6=35=3+5) виходить 8 — цифра фарту.

Окрім того, популярною вважається стратегія Клауса Джоеля. Вона не один раз доводила свою результативність. Він написав цілу книгу, де описує простий спосіб виграшу в будь-яку азартну гру, в тому числі лотереї. Система базується на уяві.

Який білет обрати?

В інтернеті існує величезна чисельність різноманітних варіантів, в реальному житті їх також немало. Серед друкованих найбільш поширені миттєві, адже не потрібно чекати результату та загадувати числа. Достатньо стерти зашифровані поля й звірити з поданими комп`ютером. Крім того, такі види коштують зовсім дешево. Отож, розчарування через поразку проходить дуже швидко.

Віртуальні азартні заклади пропонують величезну кількість подібних розваг на різні тематики. Існують різносюжетні слоти з подібним принципом дії. Навіть придумана вже рулетка-лотерея, популярність якої росте кожен день. Варто зазначити, такі розваги дуже подобаються гравцям через набір функцій, динамічний процес, яскраву анімацію та приємне музичне доповнення. Сильними сторонами онлайн-квитків вважають миттєві виплати, повну анонімність.

Крім того, всі ігрові автомати мають величезний процент віддачі — 96% й більше. Тобто, тільки 4 проценти — дохід казино, все інше отримують гравці.

Що стосується друкованих квитків, то цифрові відомості набагато різняться. Наприклад, якщо ви придбали гру, де треба відгадати 6 чисел — 42, то ваші шанси на перемогу — 1 до 5 мільйонів. Якщо обрали білет — 6 — 52, то шанси 1 до 2 мільйонів.